Zoubek Olbram - Vztahování

Zoubek Olbram (1926-2017), Vztahování, plastika- cín, olovo, hodně zlacena, 56 cm, signováno na podstavci Olbram Zoubek. Autentičnost sochy potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek. Vydražitel obdrží certifikát o pravosti díla vyhotovený fondem.
Vítěz aukce: uživatel 1259.
Výsledná cena: 250 000 Kč