Nejbližší aukce

Janeček Ota- Janičce

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Bím Tomáš- Felicem

Bím Tomáš (1946), Felicem, litografie, 15x9, signováno uprostřed dole Tomáš Bím.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Dobiáš Čeněk- Kytice

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Kytice, akvarel, 42x28, signováno vpravo dole Dobiáš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Navrátil Pavel- Pivoňky

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Kristen Jiří- Špilberk

Kristen Jiří (1969), Špilberk, tempera, 25x25, signováno vpravo dole Kristen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Langer Karel - U rybníka

Langer Karel (1878-1947), U rybníka, signováno vlevo dole K. Langer.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

Kadlecová Zuzana- PF 2006

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

Zoubek Olbram- ,,Hynku, Viléme, Jarmilo"

Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč

Dobiáš Čeněk- Cigánský akt

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Cikánský akt, akvarel, 62x45, signováno vpravo dole Č. Dobiáš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

ONLINE AUKCE

vítejte na aukčních internetových stránkách Galerie Dílo, která pro Vás zprostředkovává nákup a prodej uměleckých děl. Námi připravované aukce se konají on-line formou a nakoupit v nich můžete obrazy, grafiky a sochy kvalitních českých i zahraničních umělců. Zaměřujeme se především na obchod s uměním 20. a 21. století. Pro případné bližší informace ohledně děl, nákupu či prodeje prostřednictvím Galerie Dílo nás neváhejte kontaktovat.