Nejbližší aukce

Nowak Willi -

Nowak Willi, 37 x 70 cm, signováno vpravo dole Willi Nowak.
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Aktuální cena: 24 000 Kč
Konec aukce:

Bouda Cyril -

Bouda Cyril (1901-1984), signováno a datováno vpravo dole C. Bouda 1948.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Konec aukce:

Kocourek Franta - Chlapec se psem

Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Konec aukce:

Zakrynycny Viktor - Kostel sv. Jakuba v Brně

Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Konec aukce:

Eichler Oldřich - Naděje

Eichler Oldřich (1941-2014), Naděje, olej, 39 x 39 cm, signováno a datováno na rubu Eichler 87.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Konec aukce:

Zábranský Vlastimil -

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Konec aukce:

Štolfa Miroslav -

Štolfa Miroslav (1930-2018), signováno a datováno vpravo dole Miroslav Štolfa 77.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Konec aukce:

Bezděk František - Tanec

Bezděk František (1906-1983), Tanec, akvarel, signováno vpravo dole B. 56.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Konec aukce:

Mitwally Jan - Skok do vody

Mitwally Jan (1966), Skok do vody, olej, 55 x 48 cm, signováno vprostřed dole Mitwally.
Vyvolávací cena: 34 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Konec aukce:

ONLINE AUKCE

vítejte na aukčních internetových stránkách Galerie Dílo, která pro Vás zprostředkovává nákup a prodej uměleckých děl. Námi připravované aukce se konají on-line formou a nakoupit v nich můžete obrazy, grafiky a sochy kvalitních českých i zahraničních umělců. Zaměřujeme se především na obchod s uměním 20. a 21. století. Pro případné bližší informace ohledně děl, nákupu či prodeje prostřednictvím Galerie Dílo nás neváhejte kontaktovat.